Agnesa eliminohet nga Dancing With The Stars

Shko posht

Super Agnesa eliminohet nga Dancing With The Stars

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 10, 2011 4:23 pmAgnesa Vuthaj n mbrmjen e 11 t edicionit Dancing With the Stars s bashku me partnerin e saj Simone sht eliminuar nga kjo gar.
Gara ishte mes Agnesa Vuthaj, dhe Shpat Kasapit, por Agnesa nuk e pati fatin ta kalonte edhe kt sfid. Me gjysm goje juria i komentoi lajmin Agness q m nuk do t jet m pjes e ksaj gare, sepse ata e kishin prkrahur Shpat Kasapin.

Por, Agnesa humbjen e kishte pranuar me shum qetsi duke falnderuar t gjith ata q e kan prkrahur deri tash.
Jam shum e knaqur me gjith eksperiencn q kam pasur deri tash n Dancing with the Stars. Ka qen nj ndrr t jem pjes e DWS dhe jam shum e lumtur q morra pjes dhe q arrita deri ktu deri n gjysmfinale. Ndoshta finalen nuk e arrita e doja shum t jem ne finale, por do t jem patjetr si shikues. Do t vij q ti prkrahi 3 iftet. I falnderoj t gjith e sigurisht edhe Simoenen sepse pa ndihmn e tij nuk do t isha ktu ku jam sonte, sht shprehur Agnesa pas eliminimit t saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi