Big Basta ka qen Bastard

Shko posht

Super Big Basta ka qen Bastard

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 10, 2011 4:24 pmReperi nga Shqipria Big Basta i ftuar n Top Chanel ka treguar domethnien e pseudonimit t tij. Ai ka treguar se dikur thirrej Bastard dhe se familja e tij sht krenare pr kt pseudonim dhe pr muzikn q ai lvron.
24 vjeari, i cili tashm sht kthyer edhe n nj producent, ka folur edhe pr thashethemet rreth historis s tij me Vesa Lumn. Por, si raporton Kosova Sot, ai ka thn se raporti i tyre sht thjesht nj shoqri e mir.

Ndrkoh Big Basta kt ver do t sjell nj kng q ka pasur frymzim nga spektakli Dancing with the Stars. /

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi