Gaga: T rinjt duhet t presin pr seks

Shko posht

Super Gaga: T rinjt duhet t presin pr seks

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 10, 2011 4:24 pmLady GaGa ka thn se tinejxhert duhet t mundohen t prmbahet nga t brit seks sa m shum q t munden.
Mendoj se t rinjt duhet t presin sa m gjat q munden para se t bjn seks. Dhe ata duhet t prdorim mbrojtje q nga hera e par deri te e fundit. Por un nuk kam frik t flas pr seksin. Seksi nuk sht gabim. Seksi sht vet jeta. Nuk e shoh seksin si gj t keqe, ka thn GaGa.

25-vjearja po ashtu mendon se seksi sht shum i rndsishm dhe se ai sht inspirim dhe i pranishm n gjith muzikn e saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Gaga: T rinjt duhet t presin pr seks

Mesazh nga GentleMan prej Fri Jun 10, 2011 4:47 pm

krejt e tranume o qikjo qik a gru a qaa dreqin asht zdi veq mos paqa pun me ta haha :P

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi