Kardashian gnjeu, e tradhtoi t fejuarin

Shko posht

Super Kardashian gnjeu, e tradhtoi t fejuarin

Mesazh nga Albba prej Fri Jun 10, 2011 6:59 pmYlli televiziv amerikan, Kim Kardashian sht duke gnjyer mbi afern e saj me Brett Lockett, gjithnj sipas vet yllit t NFL. Kim sht raportuar npr mediume amerikane se po e tradhton t fejuarin Kris Humphries, zra t cilt i hodhi posht bukuroshja.
Prkundr faktit se ajo e ka krcnuar me padi revistn amerikane In Touch Weekly, Kardashian ka dshtuar q ta hesht vet Lockettin, i cili pohon se ka przier me Kardashian.

Duke folur pr TMZ, Bret tha se ai mund t ofroj dshmi konkrete mbi kt afer dhe pohon se ai nuk sht i friksuar nga krcnimet e saj, duke thn: Mua nuk m intereson, un kam fakte.

Ne nuk kemi qen n gjendje ta shohim njri-tjetrin aq sa kemi pasur dshir, por ishte na ishte, theksoi Lockett.

Kardashian u prball me nj stuhi mediatike n aeroportin Lax pas udhtimit br s fundmi n Londr. Ajo vazhdoi ta mbante unazn e saj t fejess, me mim prej 2 milion dollarsh.
avatar
Albba
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1505
Mosha : 23
Viti: : 25/08/1994
Vendbanimi: : Therand
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 07/05/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi