Nicki Minaj t nis karrier filmike?

Shko posht

Super Nicki Minaj t nis karrier filmike?

Mesazh nga Albba prej Fri Jun 10, 2011 7:03 pmReperja Nicki Minaj duket e jashtzakonshme n shikim t par dhe sigurisht se nuk do t ishte ndonj befasi e madhe nse ajo do t fillonte karriern filmike.
Krijuesja e hitit Moment 4 Life ka pranuar pr MTV News se ajo do t dshironte ti hynte aktrimit.

Kjo sht ajo q dua t bj n jetn time, un dua t pensionohem si aktore. Un e dua aktrimin, un kam studiuar aktrimin dhe natyrisht do t doja ta bj at, theksoi Nicki.
avatar
Albba
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1505
Mosha : 23
Viti: : 25/08/1994
Vendbanimi: : Therand
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 07/05/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi