Fustani vegjetarian

Shko posht

Super Fustani vegjetarian

Mesazh nga ditush prej Fri Jun 10, 2011 7:41 pmPr ta promovuar ushqimin vegjetarian, organizata PETA e veshi modelen kineze Gao Yanyun me fustanet prej fletve t sallatave dhe lakrave si dhe qafore me speca djegs.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi