Amerikania bri 3.200 piercing njhersh

Shko posht

Super Amerikania bri 3.200 piercing njhersh

Mesazh nga ditush prej Fri Jun 10, 2011 7:42 pmAmerikanja Staysha Randall pranoi t duroj dhimbjen e madhe vetm pr ta thyer rekordin botror. Dshira e saj ishte t bhet personi me m s shumit piercing t vendosur n t njjtn koh. Ajo bri 3.200 piercing n dor, kmb dhe shpin.
Randall, valltare nga Las Vegasi, planifikoi ti bnte 3.600 piercing, por pas 3.200 m nuk mundi ta prballoj dhimbjen.

Gjithsesi, ajo theu rekordin e mhershm prej 3.100 piercing, por ende sht duke pritur vrtetimin zyrtar nga Guinnessi. /Telegrafi

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi