Vibracionet e mira

Shko posht

Super Vibracionet e mira

Mesazh nga ditush prej Fri Jun 10, 2011 7:54 pmPara mbledhjes zyrtare, provoni kt truk, i cili do t'ju mbush qetsi, prehje. Trupin tuaj do ta prshkojn vibracionet t cilat ju ndihmojn q ta ndieni veten m t prmbajtur, t kredhur n mendime.
Uluni rehatshm dhe kndoni me z t ult. Trupin tuaj do ta prshkojn vibracionet si kuti rezonance. Kto vibrime do t'i ngadalsojn impulset e trurit dhe do ta zvoglojn nivelin e hormonit t stresit. Prderisa mrmritni kngn, merrni frym thell dhe provoni disa melodi t ndryshme.

Edhe nj mnyr e relaksimit: Me sy t mbyllur dgjoni tingujt e varses n er, q mund ta keni vendosur diku n shtpi. Prmes ajrit do t deprtojn deri tek ju valt relaksuese, t cilat ju ndihmojn q ta ndieni veten m t prmbajtur, t kredhur n mendime. /Telegrafi

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi