Hetimi duhet tė konfirmojė tė vėrtetėn pėr tregti me organe

Shko poshtė

Super Hetimi duhet tė konfirmojė tė vėrtetėn pėr tregti me organe

Mesazh nga ditush prej Sat Jun 11, 2011 11:37 amPėrfaqėsuesja e lartė e BE-sė pėr Politikė tė Jashtme dhe Siguri, Catherine Ashto ka thėnė se shpreson qė shumė shpejt do tė fillojė hetimi qė do tė konfirmonte tė vėrtetėn rreth pohimeve tė Dick Martyt pėr tregtinė me organe tė personave tė rrėmbyer nė Kosovė.
“Nė interes tė tė gjithėve ėshtė tė arrihet deri tė vėrteta dhe qė atėherė tė ketė siguri tė plotė qė drejtėsia tė del nė shesh”, ka thėnė Ashton nė njė intervistė pėr rrjetin televiziv informativ rus Russia Today.

Ajo ka bėrė tė ditur se e ka vizituar Beogradin dhe Prishtinės dhe se ėshtė takuar me kryeministrin Hashim Thaci.

“Kemi thėnė qartė se duhet tė ketė pėrgjigje pėr akuzat dhe se e vėrteta patjetėr duhet tė konfirmohet edhe nė rast se akuzat janė tė rrejshme”, ka thėnė Ashton. /Telegrafi/

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi