Selena Gomez n spital, shtatzn?

Shko posht

Super Selena Gomez n spital, shtatzn?

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 11, 2011 3:40 pmEdhe pse duket shum e pa besueshme, kngtarja e njohur amerikane, Selena Gomez, mund t bhet tinejxherja e ardhshme nn.
Selena Gomez ishte drguar n spital pasi nuk ishte ndier mir gjat nj emisioni dhe kshtu, duke u ankuar nga kokdhimbjet sht drguar n spital.

Mbrmjen e kaluar gjat emisionit Tonight Show ajo nuk ishte ndier mir dhe ishte drguar n spital. Ajo aktualisht po u nnshtrohet testeve rutinore, theksoi zdhnsi i kngtares.

Selena Gomez aktualisht sht n lidhje me pop superyllin Justin Bieber, ndrsa nj shtatzni e mundshme pr t ciln po flitet npr mediat amerikane do t ishte shokuese pr gjith botn e showbizit marr parasysh moshn e artistve.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi