Foto “nudo” tė Rozana Radit

Shko poshtė

Super Foto “nudo” tė Rozana Radit

Mesazh nga Nora prej Sun Jun 12, 2011 6:23 amVera e kaluar ka qenė disi e veēantė pėr kėngėtaren Rozana Radi. Stinės sė nxehtė i parapriu njė eksperiencė e pazakontė pėr njė personazh tė njohur siē ishte kyēja pėr disa javė tek “VIP shpija”, njė reality show qė organizohet nė Prishtinė. Nuk e kemi ende tė qartė se sa po u shėrben kjo eksperiencė personazheve tė njohur, por Rozana nė intervista tė ndryshme ėshtė shprehur se i ka shijuar ato momente, duke arritur tė prekė edhe finalen, por jo fitoren ama.
Mė pas kanė vijuar koncertet e verės dhe pėrgatitja pėr “Kėnga Magjike”, ku siē dihet ajo performoi nė duet me Ramazan Krasniqin, por para kėtyre planeve artistike, siē edhe ajo vetė bėri me dije nė media, Rozi vendosi t’i dhurojė vetes njė gjoks tė ri, operacion qė e realizoi nė Maqedoni.Kemi humbur ndonjė moment interesant nga kjo periudhė pėr tė cilėn po flasim apo na i ka treguar tė gjitha? Duket se vajzat e ekranit janė gati tė ndajnė shumėēka me mediat, por momentet e pushimit me miqtė ama duan t’i mbajnė vetėm pėr vete. Me sa duket, edhe kjo pjesė zor tė mbetet private, pėr aq kohė sa lexuesit kanė shumė interes tė dinė se ēfarė bėjnė ata, ku pushojnė, si dhe me kė. Kur janė nė plazhet e Shqipėrisė, pak vėshtirė t’u shpėtojnė paparacėve tanė, por ne ia kemi gjetur anėn t’ju tregojmė edhe pushimet e tyre jashtė kufijve, ku ata ndihen mė tė lirshėm, duke ju sjellė disa imazhe tė nxehta tė Rozit gjatė pushimeve tė saj tė vjetshme nė Turqi, ku kėngėtarja duket se ia ka kaluar shumė bukur nė shoqėrinė e disa fytyrave tė njohura tė botės sė kėngės, por edhe tė disa tė tjerėve qė janė anonimė. Rozi nė atė kohė po shijonte gjoksin e ri dhe aq entuziaste ishte pėr kėtė ndryshim fizik, sa nuk i ka rezistuar dot pozimeve nė topless, foto kėto tė realizuara nga miqtė e saj.Nė fotot e siguruara nga njėri prej miqve tė Rozit me tė cilin ajo kaloi pushimet vjet, duket qartė qė Rozana ėshtė kujdesur qė plazhin pothuajse nudo ta bėjė natėn, madje ka hyrė edhe nė det, duke u fotografuar pėr qejfin e saj nė ato momente. Falė kėtyre fotove, vajzat qė kanė ndėrmend tė bėjnė njė gjoks tė ri si Rozi, mund tė krijojnė njė ide tė qartė se si ėshtė ai dhe mė pas tė vendosin edhe ato pėr kėtė hap disi kurajoz, por qė tė tundon jo pak. Nga fotot e shumta qė ne disponojmė, vendosėm tė publikojmė vetėm disa prej tyre, ku natyrisht qėllimi ynė ishte t’ju tregonim Rozin ashtu siē nuk e keni parė mė pare, duke mos dashur tė identifikojmė tė tjerė miq tė saj qė janė gjithashtu mjaft tė njohur. Por, nga atmosfera qė pėrcillet prej fotove, duket se ata me njėri- tjetrin janė shumė, por shumė tė afėrt dhe intimė.
Fotot e Rozit qė u komentuan ende pa dalė
Fotot e Rozana Radit, tė cilat po i publikojmė sot, nė fakt ka disa kohė qė i disponojmė. Zgjedhja qė bėmė pėr t’i publikuar pikėrisht tani, ishte thjesht pėr faktin sepse menduam se ky ėshtė momenti i pėrshtashėm, meqė jemi nė stinėn e nxehtė dhe kėto foto i pėrshtaten kėtij momenti. Ka pasur komente sikur kėto foto janė thjesht montazhe, pa i parė ende. Cilido qė ka dyshime pėr kėtė fakt, ėshtė i lirė tė vijė nė redaksinė tonė dhe t’i verifikojė ato. Ne i kemi kontrolluar me anė tė specialistėve tanė tė dizajnit dhe jemi mė se tė bindur pėr autenticitetin e tyre.Rreth njė vit mė parė, kur ne publikuam disa foto qė krijuan mjaft zhurmė mediatike, personazhet e fotove thanė nėpėr intervista se fotot janė montazhe, gjė qė nuk ishte e vėrtetė, por kėta persona nuk erdhėn asnjėherė tė kėrkonin fotot nė redaksi pėr t’i verifikuar ato, sepse e dinin qė ishin tė vėrteta, madje as ndonjė gazetar qė publikoi intervistat e tyre pėrgėnjeshtruese nuk e mori mundimin tė na pyesė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Foto “nudo” tė Rozana Radit

Mesazh nga Nora prej Sun Jun 12, 2011 6:24 am

Kjo eshte prostitut e madhee ::conf::

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Foto “nudo” tė Rozana Radit

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 23, 2011 7:30 am

Rozi falėnderon ata qė ia nxorėn fotot topless
Nėse dikush ka menduar se do tė dėmtonte Rozana Radin duke publikuar disa foto topless, ai ka gabuar. Nė njė emision televiziv, kėngėtarja u shpreh se dalja pabesisht e fotove tė saj topless nė publik i kanė bėrė njė publicitet tė madh.

“Tani mė janė bėrė oferta pėr foto artistike gjysmė nudo dhe faleminderit atij qė mi nxori fotot, mė bėri nder tė madh”, u shporeh Rozana.

Kėngėtarja tha se fotot e saj private janė vjedhur nga kompjuteri i motrės, ndėrsa kjo e fundit ka qenė nė zyrė dhe kjo ēėshtje, sipas saj, ka lidhje me kėngėtaren Rezarta Shkurta, me tė cilėn ėshtė nė konflikt.

Sipas Rozit, operacioni i saj kirurgjikal ka kushtuar plot 3 800 euro dhe fotot topless u shitėn nė media pėr 200 mijė lekė tė vjetra, transmeton Balkanweb.

“Jam e ofenduar jo vetėm unė, por them dhe kirurgu plastik qė bėri tėrė atė punė”, ironizoi kėngėtarja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Foto “nudo” tė Rozana Radit

Mesazh nga GentleMan prej Thu Jun 23, 2011 10:05 am

kshyre moj trupin oj pel krejt yndyr je mush e thu toppless pfffffff

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Foto “nudo” tė Rozana Radit

Mesazh nga Lordi prej Thu Jun 23, 2011 5:03 pm

ja video ne tv top-channel.. rozana radi


Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Foto “nudo” tė Rozana Radit

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 23, 2011 5:20 pm

Kjo sme pelqen hiq pfff ta shpiff veq prralla kallxon :)

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Foto “nudo” tė Rozana Radit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi