Meshkujt dhe higjiena- ēka shohin femrat

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Meshkujt dhe higjiena- ēka shohin femrat

Mesazh nga Nora prej Sun Jun 12, 2011 6:33 amSecila femėr bashkėkohore e vlerėson mashkullin i cili kujdeset pėr dukjen e tij, gjegjėsisht kur ka tė pėrvetėsuara shprehi higjienike dhe kujdes tė pėrgjithshėm pėr vetveten. Meshkujt e pastėr tė cilėt e mbajnė veten konsiderohen seksi.
Kur e takojmė njė person, ia shikojmė dhėmbėt dhe duart, qoftė nė mėnyrė tė vetėdijshme ose tė pavetėdijshme. Duke u bazuar te dhėmbėt dhe te duart mund tė kuptohen shumė gjėra pėr gjininė e kundėrt.

Nėse mashkulli del me thonj tė papastėr, lė tė kuptohet se ai ėshtė joserioz dhe i papėrgjegjshėm, dhe tė cilit nuk i pengon nėse nuk ka jetė tė rregullt.

Elementi tjetėr janė dhėmbėt, tė cilėve duhet kushtuar kujdes tė veēantė. Buzėqeshja e bukur ėshtė njė nga faktorėt e rėndėsishėm nė tė cilėn ‘bien’ edhe meshkujt edhe femrat. Mashkulli me dhėmbė tė bukur ėshtė nė pėrparėsi qė nė start.

Gjėja e tretė tė cilės duhet kushtuar rėndėsi ėshtė aroma. Preferohet qė mashkulli tė ketė aromė mashkullorė, por jo shumė tė rėndė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi