Flori me kėngė tė re (video)

Shko poshtė

Super Flori me kėngė tė re (video)

Mesazh nga Nora prej Sun Jun 12, 2011 6:36 amT`i kėndosh muzikės “Tallava”, duke fshehur fytyrėn pas njė Ipod-i. Ėshtė fenomen i njohur tashmė. Tė gjithė e dinė vendin ku dėgjohet, por shumė pak e pranojnė se e pėlqejnė.

Pas suksesit nė “Top Fest 8”, Flori Mumajesi bėn njė “kthesė tė fortė” nė krijimitarinė e tij. Dy ditė pas natės magjike, ku Flori rrėmbeu ēmimin e internetit, fansat e tij kanė dėgjuar kėngėn e tij tė re “Dashuria”, njofton TCH.

Kėnga qė shpesh ėshtė komentuar me nota negative, deri nė mesdite kishte mbledhur disa mijėra klikime.

Gjithesesi duhet tė presim ende, nėse Flori do t’i rikthehet muzikės sė tij, pop dhe dance, pėr tė kuptuar besnikėrinė ndaj rrymės apo pėr tė vėrtetuar se ai e ndryshon shpesh stilin e kėngės.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Flori me kėngė tė re (video)

Mesazh nga Gonna prej Sun Jun 12, 2011 9:14 am

o ma i fort se ky ska

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi