Nj stilist pa shije pr Gilin

Shko posht

Super Nj stilist pa shije pr Gilin

Mesazh nga Nora prej Sun Jun 12, 2011 6:38 amKngtarja shum e njohur kosovare, q bnte prshtypje n skenn e Festivalit t Kngs n RTSH pas viteve 90-t n Shqipri, nuk sht m ajo femra e fustaneve t klasit si shfaqej dikur. N kt konkurrim t Top Fest 8, ku ajo erdhi pr t dytn her me nj duet me Enis Patokun, ka rn n sy pr veshjen e saj aspak me shije, q nuk dihet se cili stilist ia ka sugjeruar. Me nj fustan gri, t rnd dhe aspak elegant, u shfaq Gili n tapetin e kuq. Nuk dihet nse kjo ka qen nj zgjedhje e nxituar apo nse Gili ka menduar se kshtu mund t mbulonte paksa kilet e teprta q ka marr s fundi n trupin e saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi