sht druri m i frikshm n bot

Shko posht

Super sht druri m i frikshm n bot

Mesazh nga D3M1 prej Sun Jun 12, 2011 8:09 pm


Ky dru mund t jet rrnja e t gjith t kqijave me syt e frikshm, goj t hapur dhe nj pal dhmb t thyer. Ky dru q ta kall datn gjendet n oborrin e nj shtpie pleqsh n Stowlangtoft t Suffolkut n Angli.
Shumica mendojn se ky lis mbi 10 metra i gjat i prngjan Whomping Willow i cili gjendet n oborrin e shkolls Hogwarts t Harry Potterit. Por David Garnham, i cili e vrejti i pari kt vepr t natyrs, thot se m shum i prngjan pikturs s Edvard Munch The Scream.

Vrtet nuk e tregon bukurin e natyrs dhe po ashtu thot shum se deri ku mund t mbrrij imagjinata, tha Garnham pr gazetn Mail Online.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi