74 vjearja hyn n Guinness, ka Trupin e nj 20 vjeareje

Shko posht

Super 74 vjearja hyn n Guinness, ka Trupin e nj 20 vjeareje

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 13, 2011 2:42 pmsht 74 vjec dhe ka trupin e nj 20 vjecare. Ernestine Shepherd preferon palestrn, ngre pesha dhe konkurron me femra t tjera t moshs 20 vjecare. Ernestine sht gruaja body builder m e vjetr n bot dhe s shpejti titulli do t njihet zyrtarisht n Librin Guinness t Rekordeve n shtator 2012.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi