Facebook kėrkon falje pėr sistemin e njohjes sė fytyrave

Shko poshtė

Super Facebook kėrkon falje pėr sistemin e njohjes sė fytyrave

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 13, 2011 3:04 pm


Facebook ka kėrkuar falje pėr mėnyrėn si nxori njė sistem tė ri, i cili njeh fytyrat e pėrdoruesve. Rrjeti social tha se do tė kishte bėrė mė tepėr pėr tė njoftuar anėtarėt rreth lanēimit global.
Opsioni Tag Suggestions skanon foto dhe automatikisht pėrzgjedh miqtė ekzistues. Megjithėse pėrdoruesve u jepet mundėsia pėr ta ēaktivizuar atė, disa janė ankuar se nuk janė pyetur nėse donin ta aktivizonin.
Facebook tha se sistemi kishte pėr qėllim tė pėrshpejtonte procesin e atribuimit tė njė emri me njė foto, njohur si etiketim.
Prezantimi i kėtij opsioni ėshtė bėrė nė SHBA nė dhjetor tė 2010, por vetėm tani ėshtė lėshuar nė vendet e tjera tė botės.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi