Blerta Syla dhe Veton Surroi presin fmij

Shko posht

Super Blerta Syla dhe Veton Surroi presin fmij

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 14, 2011 6:15 am



Veton Surroi s shpejti pritet t bhet baba pr t tretn her. E dashura e Vetonit, aktorja Blerta Syla, sht shtatzn n pritje t fmijs s par.
Msohet se Blerta ka mbetur shtatzn vetm para pak kohe. Lajmi sht zbuluar n emisionin Prive t televizionit Klan Kosova.
Lidhja e publicistit dhe ish-liderit t ORA-s, Veton Surroi me aktoren e famshme Blerta Syla daton q nga viti 2009. Veton Surroi ka edhe dy vajza nga martesa e tij e par.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi