David Beckham ylli m me stilin m t mir

Shko posht

Super David Beckham ylli m me stilin m t mir

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 14, 2011 6:49 am

David Beckham ka kryesuar nj anket q krkonte yllin mashkull m me stil n Britani, derisa Princi William sht votuar mashkulli i famshm i veshur m s keqi.
Ylli i futbollit u rendit i pari n anketn me fansat britanik duke prfunduar para zemrthyerit t filmit Twilight, Robert Pattinson.
Ndrkoh, princi i porsamartuar William ka marr notn m t keqe pr kmisht dhe xhaketat uniforme.
Zdhnsi i vargut t shitoreve Peacocks, q kishte realizuar kt anket, ka kshilluar at duke thn: William duhet t jet m aventurist.
Babai i William, Prince Charles, po ashtu ka qen n listn e top 10 fytyrave t famshme t veshura m s keqi, s bashku me Rod Stewart dhe Simon Cowell.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi