Blerta Mahmuti, nė Miss Canada, votoni pėr tė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Blerta Mahmuti, nė Miss Canada, votoni pėr tė

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 14, 2011 6:50 am
Kosovarja Blerta Mahmuti, 22 vjeēare, kėtė vit ėshtė shqiptarja e vetme qė merr pjesė nė garėn e bukurisė “Miss Universe Canada”, qė do tė mbahet me 22 qershor.

Shqiptarja me prejardhje nga qyteti i Pejės, Blerta gjendet nė mesin e 60 pjesėmarrėseve qė presin ta sfidojnė njėra-tjetrėn nė garėn pėr titullin prestigjioz “Miss Universe Canada”.

Blerta mė shumė se kurrė ka nevojė pėr pėrkrahjen e bashkėvendėsve, si dhe tė gjithė shqiptarėve kudo qė ndodhen. Ajo shpreh besimin e saj se populli shqiptar do ta votojė, duke ia bėrė tė mundur qė denjėsisht ta promovojė bukurinė dhe vlerat e vajzave shqiptare.

Pėrkrahja pėr Blerta Mahmutin ėshtė farė e lehtė. Atė mund ta votoni duke hapur linkun e mėposhtėm. Nė listėn e emrave pjesėmarrėse gjeni emrin Blerta Mahmuti, klikoni nė rrethin para emrit tė saj, si dhe nė fund tė listės sė pjesėmarrėseve klikoni butonin Submit Vote.

Ju keni tė drejtėn qė Blerta Mahmutin ta votoni deri mė 22 qershor, duke i dhėnė asaj nga njė votė nė ditė.

Shpresojmė qė bukuria shqiptare tė triumfojė kėtė vit nė “Miss Universe Canada”.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi