Genta e Miloti takohen e s' flasin

Shko posht

Super Genta e Miloti takohen e s' flasin

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 14, 2011 6:52 amAta jan ndar, mirpo t dyt e duan jetn e nats. Kshtu, kngtarja Genta Ismaili dhe ish frajeri i saj Milot Binaku, jan takuar s bashku mbrma n clubin e nats Full House, ku ka performuar themeluesja e bendit Faithless, Sister Bliss. Genta e veshur me nj pal xhinsi t shkurtra dhe me flok t araveshur ka qen e shoqruar me shoqet e saja. N nj moment ajo sht takuar me Milotin, mirpo t dy kan vazhduar rrugn t ndar, bile me shikime t egra. Prkundr kngtares Genta Ismaili, e cila nuk ka lejuar asknd q ti bj fotografi, Miloti e ka shijuar mbrmjen duke br poza me shokt e tij. Madje ai sht par n shoqri t nj vajze tjetr.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi