Nora Istrefi e dehur

Shko posht

Super Nora Istrefi e dehur

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 14, 2011 6:54 amKa krcyer tr natn dhe, gjithashtu, tr natn ka pir alkool. Sipas burimeve t lajmeshqip.com kngtarja, e cila s fundmi ka lansuar kngn Un e di n bashkpunim me kngtarin tjetr Erman Fejzullahun, sht dehur skajmrisht n lokalin e nats Full House. Dehjen e saj e dshmon edhe fotografia n t ciln Nora Istrefi shihet e trullosur. Ajo ka qen n lokalin Full House nn shoqrin e motrs, mirpo me t nuk ka qen i dashuri i saj, Roberti. Nora ka qndruar n club deri n ort e vona t nats dhe ka shijuar muzikn elektronike q ka shum dallim nga muzika q ajo e bn n karrier.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Nora Istrefi e dehur

Mesazh nga Lordi prej Tue Jun 14, 2011 9:48 am

ahahahhshsh gjynah pse sum ka thirr mue qura

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Nora Istrefi e dehur

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 14, 2011 10:17 am

Lord kqyr me sy e sosht per ty :P hahahah

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Nora Istrefi e dehur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi