Vesa s shpejti me klip t ri

Shko posht

Super Vesa s shpejti me klip t ri

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 14, 2011 6:59 amVesa Luma, e cila q koh m par kishte lajmruar realizimin e nj knge t re me Florin, tash ka zbuluar se ajo titullohet Ti po don dhe se s shpejti do ti realizohet edhe videklipi.
Prderisa qndroja n Tiran realizova edhe nj kng t re me Florin. Knga titullohet Ti po don q besoj q do t plqehet nga publiku. Tani kam nisur xhirimet e videoklipit dhe sapo t prfundoi do t lansohet n treg. Klipi do t jet veror i xhiruar n bregdet, mirpo nuk mund t flas m shum rreth tij sepse dua t mbetet surpriz pr publikun, ka thn Vesa.

Vesa gjithashtu ka br t ditur se gjat vers prve kngve ajo sht e angazhuar edhe me turne brenda dhe jasht vendit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi