Kolegji vendos: Tė numėrohen tė gjitha kutitė nė Tiranė

Shko poshtė

Super Kolegji vendos: Tė numėrohen tė gjitha kutitė nė Tiranė

Mesazh nga D3M1 prej Tue Jun 14, 2011 8:00 am


Kolegji Zgjedhor vendosi tė hėnėn pak para mesnate tė hapė kutitė e tjera tė mbetura pa u rinumėruar nė garėn elektorale pėr bashkinė e Tiranės.
Nė vendimin e shpallur vetėm pas rreth 4 orėsh nga si ishte parashikuar, Kolegji rrėzoi kėrkesėn e PS-sė pėr mospėrputhjen e shifrave nė 117 kuti tė rinumėruara. Relatorja Dhurata Haveri lexoi vendimin, nė njė sallė tė mbushur plot nga pėrfaqėsues tė palėve politike dhe nga mediat. Procesi i hapjes sė 368 kutive do tė kryhet nga Komisioni qendror zgjedhor.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi