Basha: Pres me qetsi proesin n KQZ

Shko posht

Super Basha: Pres me qetsi proesin n KQZ

Mesazh nga D3M1 prej Tue Jun 14, 2011 8:02 am


Kandidati i mazhorancs Lulzim Basha prshndeti t hnn vendimin e Kolegjit Zgjedhor dhe theksoi se do t pres me qetsi dhe durim proesin e Komisionit Qendror t Zgjedhjeve.
Zoti Basha tha se me kt vendim, Kolegji konfirmoi parimin se do vot duhet t numrohet dhe zri i do qytetari duhet t dgjohet, raportoi e prditshmja Mapo. Kolegji Zgjedhor vendosi t hnn n mesnat numrimin e t gjitha votave t kontestuara pr Tirann.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi