Budallallėku s’ka skaj! (video)

Shko poshtė

Super Budallallėku s’ka skaj! (video)

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 14, 2011 9:52 amEdhe kur e dini se shoku i juaj ėshtė ekscentrik dhe pak “i dalė mendsh”, ekzistojnė situata nė tė cilat arrijnė t’iu mahnitin.
Njė person i tillė flitet nė kėtė video. Ky person ekscentrik nga ky tregim dėshiroi tė na tregojė aftėsinė e tij nė thyerjen e shalqinjėve. Natyrisht shalqinjtė nuk i thyen me sopatė, ndonjė mjet tjetėr tė fortė dhe as mė dorė. Shalqinin vendosi ta thyej me kokė.

Ēka ndodhi mė pas dhe pse pas performancės sė tij tė gjithė u larguan, gjykojeni vetė pasi ta keni parė videon.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Budallallėku s’ka skaj! (video)

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 14, 2011 9:53 am

ncncnc budall koka kan Laughing

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Budallallėku s’ka skaj! (video)

Mesazh nga GentleMan prej Tue Jun 14, 2011 12:23 pm

le se e paska thy shalqinin me kok po edhe token e paska prish :P budalla

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Budallallėku s’ka skaj! (video)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi