Lansohet klipi Ca$h i Aurels dhe Mc Kreshs

Shko posht

Super Lansohet klipi Ca$h i Aurels dhe Mc Kreshs

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 14, 2011 9:55 amShum koh m par ishte folur pr nj bashkpunim mes Aurela Gaes dhe reperit kosovar Mc Kresha. Dhe dyshja tashm kan realizuar kngn e tyre dhe e kan shoqruar at edhe me videoklip.
Knga, e cila parashihet t bhet hit veror, titullohet Ca$h dhe iu kushtohet femrave materialiste, t cilat tek nj mashkull shikojn vetm parat.

M posht ju sjellim videoklipin e kngs Ca$h t punuar nga produksioni Pulla.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi