Rovena Stefa duet me Gold AG

Shko posht

Super Rovena Stefa duet me Gold AG

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 14, 2011 9:57 amFansat e muziks s shpejti do t mund t dgjojn edhe nj duet n mes t nj kngtareje nga Shqipria dhe nj reperi nga Kosova.
Ksaj radhe sht Rovena Stefa e cila me reperin Gold AG do t sjellin kngn Thirrm.

Gold AG ka dashur q n albumin e pest t tij q pritet t del n treg n korrik t ket kt bashkpunim, shkruan gazeta Kosova Sot. Ndrsa Rovens, e cila po prgatitet pr sezonin e vers n klubin e saj n Durrs, i ka plqyer kjo ide.

Knga sht regjistruar n studion e Andin Randobravs dhe pritet s shpejti t lansohet me videoklip.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi