S shpejti Vikend Shpija

Shko posht

Super S shpejti Vikend Shpija

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 14, 2011 1:08 pmFundjavn e ardhshme pritet t startoj emisioni m i ri Vikend Shpija. Ky emision do t jet me t njjtin format sikurse Vip Shpija, por t ftuarit do t qndrojn vetm 48 or brenda emisionit, pra vetm pr vikend.
Organizatort e ktij emisioni pr Telegrafi kan treguar se mysafirt apo VIP-at t cilt do t jen t przgjedhur do t ken nj tem t caktuar t ciln ata do ta diskutojn gjat ktyre orve.

N "Vikend Shpija" priten t hyjn futbollistt e vendit ton t gjenerats s art t cilt do t diskutojn pr futbollin.

Ky emision do t transmetohet n Kujtesa dhe gjithsej gjat stins verore do t jen 12 emisione.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi