Eminem bėn shaka me ‘penisin’ e Gagas

Shko poshtė

Super Eminem bėn shaka me ‘penisin’ e Gagas

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 14, 2011 1:09 pmFjalėt e Eminem nė kėngėn e re “A Kiss”, se Lady Gaga ka penis, kanė qenė vetėm shaka tė cilėn ai ka dashur ‘ta ndajė me botėn’.
Reperi i hitit “Not Afraid” ka disa vargje nė kėngėn nė fjalė ku e quan kėngėtaren ‘zonjė mashkull’, pas thashethemeve se ajo ishte hermafrodit, por reperi thotė se ai ende ka respekt pėr tė.

“Mendoj se Lady Gaga, si artiste, ėshtė e pamohueshme. Ajo ishte njė prej atyre gjėrave kur ndonjėherė bėj shaka nė kokėn time dhe disi dua ta ndaj me botėn, e dini ēfarė mendoj”.

“Andaj ishte vetėm njė prej atyre gjėrave, njerėz, dhe e dini e gjitha ėshtė qejf, ėshtė hip-hop”, ka thėnė reperi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Eminem bėn shaka me ‘penisin’ e Gagas

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 16, 2011 6:25 am

Eminem sqaron shakanė e Lady GagasRap superylli Eminem ėshtė i bindur se nuk e ka ofenduar Lady Gagan nė kėngėn e tij tė re, duke kėmbėngulur se referenca e tij ishte thjeshtė njė shaka.
Njė prej reperėve mė tė mirė tė tė gjitha kohėrave ka thėnė se nė kėngėn e tij tė re “The Kiss”, ka bėrė shaka kur i ėshtė referuar Lady Gagas si ‘vajzė mashkullore’.

“Mendoj se Lady Gaga, si artiste ėshtė e pa mohueshme. Ėshtė njė prej atyre gjėrave qė mė kanė ardhur nė mend dhe…njerėz, ky ėshtė hip-hop”, theksoi Eminem.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi