Zbulohet djali i Julks dhe Andit

Shko posht

Super Zbulohet djali i Julks dhe Andit

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 14, 2011 1:15 pmKan pozuar t tre bukur pr kopertinn e nj reviste t prjavshme, duke na zbuluar kshtu edhe pjestarin m t ri n familjes Gramo.
Fjala sht pr Ianin, djalin e par t iftit t njohur t shobizit Andi Dj dhe Julka.
Tashm q familja sht plotsuar, msojm se Julka do ti rikthehet kngs dhe shum shpejt do t publikohet albumi i saj i ri.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi