Facebook pėrgėnjeshtron mediat: S’kemi humbur pėrdorues

Shko poshtė

Super Facebook pėrgėnjeshtron mediat: S’kemi humbur pėrdorues

Mesazh nga D3M1 prej Tue Jun 14, 2011 8:22 pm


Pas zėrave qė qarkullonin nė disa prej mediave tė huaja, ku thuhej se Facebook ka humbur gjashtė million pėrdorues tė tij nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, ka ardhur reagimi i zyrtarėve tė kėtij rrjeti social, qė i kanė mohuar kėto lajme.
Nė komunikatėn e publikuar nė blogun e Facebook thuhet: “Pėr herė tė parė dėgjojmė histori qė flasin pėr njė hubje tė numėrit tė pėrdoruesve nė disa rajone. Kjo nuk ėshtė e vėrtetė. Ne jemi shumė tė lumtur me rrijen dhe me mėnyrėn se si njerėzit janė tė lidhur me Facebook.”

Pak ditė mė parė disa media njoftuan se Facebook kishte arritur nė rreth 700 milion pėrdorues, ndėrsa vetė Facebook ka publikuar shifrėn zyrtare nė tė cilėn thuhet se janė tė paktėn 687 milion.

Shtimi i pėrdoruesve kohėt e fundit ka ardhur nga vende si India, Filipinet dhe Indonezia.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Facebook pėrgėnjeshtron mediat: S’kemi humbur pėrdorues

Mesazh nga GentleMan prej Wed Jun 15, 2011 10:06 am

mos rreni thuj qtyne te fb-s se perdit e ma shum jeni tu humb

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi