Anxhela Martini, topmodelja m e klikuar n Google

Shko posht

Super Anxhela Martini, topmodelja m e klikuar n Google

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 15, 2011 7:17 am
Pozimi pa mbathje n ndarjen e cmimeve t mods CFDA i ka dhn famn e paimagjinueshme topmodeles shqiptare, e cila prej vitesh jeton n Amerik. Megjithse fotot bn buj, bukuroshja shqiptare ka vazhduar t ec para duke mbajtur kokn lart dhe polemikave duke iu prgjigjur me sharm dhe bukuri. Anxhela Martini sht topmodelja m e klikuar n Google pr muajin qershor duke ia kaluar supermodeleve m t bukura n treg pr momentin, si Gisele Bundchen, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel. E gjitha n CDFA ishte trsisht e pafajshme, por me cfar ka ndodhur mund t them vetm se po kthej limont n limonad. ka treguar Anxhela Martini, e cila ka pozuar dhe pr revistn Love Cat. Ja disa nga fotot e setit mahnits t prgatitura pr kt ver. Fotot jan publikuar ekskluzivisht nga faqja online globalgrind.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi