Ky sht avioni i s ardhmes (video)

Shko posht

Super Ky sht avioni i s ardhmes (video)

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 15, 2011 7:37 am

Si do t jet nj avion Airbus A380 pas 40 vjetsh? M n fund kan dal pamjet e avionit q nuk do t ket thuajse fare ngjashmri me aviont e deritanishm, ku shumica jan t ngusht, me opsione t pakta dhe hi t rehatshm.
M posht shikoni revolucionin q sillet nga Airbus


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi