Adelina ndryshon look

Shko posht

Super Adelina ndryshon look

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 15, 2011 7:44 am


Ju treguam q Adelina sht ndar nga Lorik Cana? Edhe pr operacionin q kngtarja realizoi n Turqi pr t rregulluar syt, pasi si smundje e kishte pasur q e vogl? Tani konstatojm se kur kemi shkruar pr udhtimet e shpeshta drejt Stambollit, ato nuk qenkan realizuar vetm pr Cann, por edhe pr vizita n klinikn e syve. Kngtarja sht kthyer, sht shruar dhe tani ka filluar punn pr realizimin e albumit, i cili i ngeli n gjysm, pasi m me rndsi kishte shndetin. sht e re dhe e bukur, pa diskutim. Sharmante dhe joshse kt radh e sjellim me nj look t ri, n t cilin sht transformuar me siguri pr realizimin e nj klipi t ri. sht br m shum bionde dhe ka kthyer flokt n kaurrela q i rrin shum mir. Se far hiti pritet t sjell Adelina, duhet t shohim prfundimin e projektit, i cili do ket shum invesim, sepse edhe n albumin e par ajo kishte shpenzuar jo m pak se 30 mij euro si invesim nga i ati i saj, kurse pr vetm nj kng ekstra kishte paguar diku rreth 4 mij euro.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi