“Parkuan” Mazdėn brenda furgonit pėr tė kursyer

Shko poshtė

Super “Parkuan” Mazdėn brenda furgonit pėr tė kursyer

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 15, 2011 10:12 amPolicėt gjermanė mbetėn tė befasuar kur ndaluan njė furgon tė bardhė nė tė cilin gjetėn tė “parkuar” njė makinė udhėtarėsh, dhe atė tė parkuar vertikalisht.
Dy burra nga Kazakistani vendosėn tė kursejnė para dhe vendosėn ta “parkojnė” makinėn e firmės Mazda nė furgon. Pasi dėshtuan ta fusin brenda pasi furgoni ishte i ngushtė, vendosėn qė Mazdėn ta ngarkojnė anash.

Rrezikun nga gėrvishtjet e mundshme e mėnjanuan duke pėrdorė peshqirė. Rruga drejt shtėpisė pėr Konstantyn Krolin dhe Cezar Chmielewskin pėrfundoi kur i ndaloi policia nė Bargthheid tė Gjermanisė.

“Nuk e kam tė qartė pse na ndaloi policia. Gjithēka ishte nė rregull dhe e sigurt. Nuk kishim asgjė gabim. Rruga deri nė Kazakistan ėshtė e gjatė ndėrsa ēmimi i benzinės i lartė. Nuk kishim rimorkio kėshtu qė vendosėm qė makinėn ta fusnim nė furgonin e Cezarit. Dėshiruam vetėm tė kursejmė para”, tha Konstantyn pėr gazetėn gjermane “German Herald”.

“Kjo ėshtė situatė bizare. Nuk e kuptoj si kanė arritur ta ngarkojnė Mazdėn nė furgon. Ėshtė shumė vėshtirė. Ēfarė ėshtė mė e habitshme ėshtė fakti se makina nuk kishte pėsuar asnjė gėrvishtje. Nuk lejohet transportimi i tillė i makinave. Kjo ėshtė e rrezikshme pėr pjesėmarrėsit tjerė nė trafik. Furgoni ka mund tė rrokullisej nė ēdo moment”, tha njė zėdhėnės i policisė gjermane.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: “Parkuan” Mazdėn brenda furgonit pėr tė kursyer

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 15, 2011 10:12 am

Khuuuuuuu sa budalla ne ket bot :P hahahah

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: “Parkuan” Mazdėn brenda furgonit pėr tė kursyer

Mesazh nga GentleMan prej Wed Jun 15, 2011 11:39 am

hahahah eki mir nora... qka ska

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: “Parkuan” Mazdėn brenda furgonit pėr tė kursyer

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi