Ben seks me pulen, shtrohet ne spital

Shko posht

Super Ben seks me pulen, shtrohet ne spital

Mesazh nga Daffina prej Wed Jun 15, 2011 12:22 pm

I eshte dashur te shkoje ne spital per nje vizite paksa te sikletshme nje burri nga Lugina Vegezzo. Burri, kishte shkuar ne spital pasi kishte tentuar te kryente marredhenie seksuale me nje pule.

Per shkak te ndonje kontraktimi muskulor te pules, nuk arrinte me ta hiqte pulen. Ai shkoi tek ndihma e shpejte e spitalit Sani Biagio ne Domodossola. Fatmiresisht, doktoret arriten ta nxirrnin burrin nga pula perpara se e shoqja e tij te kthehej ne shtepi.

Deri sa mbetet anonimati, gruaja nuk duhet ta marre vesh per rivalen, prodhuese vezesh. Ndoshta kjo nuk eshte ndonje gje edhe aq e mire, pasi tani, te dyshuar per tradheti bashkeshortore me nje pule nga grate e tyre, jane te gjithe burrat qe jetojne ne Luginen Vegezzo.

Dhe nuk do te jete aspak nje situate e kendeshme. Ndoshta duhet bere nje kerkese qe per nje here te shkelet rregulli i konfidences, dhe te behet i njohur emri i burrit.

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ben seks me pulen, shtrohet ne spital

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 15, 2011 2:08 pm

Ja paska ngjit virusin hahahah

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ben seks me pulen, shtrohet ne spital

Mesazh nga GentleMan prej Wed Jun 15, 2011 5:47 pm

hahahahahahahaahahaha qka snin njeri

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ben seks me pulen, shtrohet ne spital

Mesazh nga D3M1 prej Wed Jun 15, 2011 5:53 pm

Hahahhahahahahaha Barcolet perfekte:P

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ben seks me pulen, shtrohet ne spital

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi