E bardha, tendenca e vers

Shko posht

Super E bardha, tendenca e vers

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 15, 2011 2:18 pmNuk ka dyshim, e bardha sht ngjyra q sht i prshtatet m s shumti stins s vers. Sipas kompanive m t mdha t mods, kjo ngjyr klasike shrben kt ver pr kombinimin e do lloj ngjyre t marr nga rrezet e diellit, duke nxjerr n pah do lloj tipari t lkurs.

E bardha ndrion do lloj lkure dhe mund t shoqrohet nga aksesor t ndyshm. Ngjyra e aksesorve nuk duhet t jet e fort por e ngjashme me ngjyrn e lkurs, si pr shembull, ngjyrn e bronzt apo argjendit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi