Gjoksi, gardh i Rihannas

Shko posht

Super Gjoksi, gardh i Rihannas

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 15, 2011 2:23 pmShumica e njerzve, posarisht vajzat, kan dshir t din pr jelekt q vesh Rihanna.
Por, si duket kngtarja ka vendosur q mos t v hi jelek t ktill pasi q kshtu duket m seksi.
Kshtu ajo sht par gjat nj paraqitjeje n Montreal, ku ajo kishte veshur nj xhemper q shihej qart q nn t nuk kishte t vendosur ndonj jelek, prderisa dukeshin edhe thithkat e gjinjve t saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Gjoksi, gardh i Rihannas

Mesazh nga GentleMan prej Wed Jun 15, 2011 5:50 pm

mas pari so rihanna qikjo hiiiiiiiiiqqqqqqq..
kqyre mir ne ftyr edhe plus kqyre trupin shum te bardh kundra rihanes..
ne e dim se rihanna ka ngjyr shum te mshelt apo te zez kundra ksaj qe shihhet dhe mbrenda.. aide per ftyr ok mundet me kon se foto aparati jaka ba drit por komplet trupin nuk eshte e mundur.. qka ska

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Gjoksi, gardh i Rihannas

Mesazh nga tipi engjellor prej Wed Jun 15, 2011 11:03 pm

po po rihana eshte vet..........
avatar
tipi engjellor
Complet Antar/e
Besa-Bess
Complet Antar/e Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 516
Aktiviteti :
20 / 10020 / 100

Registration date : 01/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Gjoksi, gardh i Rihannas

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 16, 2011 5:52 am

GentleMan shkruajti:mas pari so rihanna qikjo hiiiiiiiiiqqqqqqq..
kqyre mir ne ftyr edhe plus kqyre trupin shum te bardh kundra rihanes..
ne e dim se rihanna ka ngjyr shum te mshelt apo te zez kundra ksaj qe shihhet dhe mbrenda.. aide per ftyr ok mundet me kon se foto aparati jaka ba drit por komplet trupin nuk eshte e mundur.. qka ska

Qysh more Rihanna eshte... kjo e ka ndryshu Lookun e flokve mvaret se qysh e ka marr fotografija i ka ra drita e aparatit edhe del bardh per qata...

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Gjoksi, gardh i Rihannas

Mesazh nga Lordi prej Thu Jun 16, 2011 11:28 am

nashta un nuk thom qe osht :D lol

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Gjoksi, gardh i Rihannas

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi