Dafina Rexhepi plqen pushimet me Etno Engjujt

Shko posht

Super Dafina Rexhepi plqen pushimet me Etno Engjujt

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 15, 2011 2:25 pmKngtarja e hitit Ti mi then kufijt, Dafina Rexhepi, ka treguar se do t plqente q pushimet verore ti kaloj me grupin Etno Engjujt.
E pyetur nga gazeta Kosova Sot se me cilt prej kolegve t estrads shqiptare do t dshironte t shkoj n pushime, ajo ka zgjedhur djemt e grupit Etno Engjujt, Gencin dhe Milotin.
Genc Prelvukaj, antar i grupit Etno Engjujt, sht menaxher i kngtares dhe vazhdon t jet personi ky q drejton karriern e saj.
Dafina koh m par kishte br t ditur se sht duke u prgatitur pr nj kng t re pr stinn verore

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi