Maja e birrės pėr trup dhe shpirt tė fortė

Shko poshtė

Super Maja e birrės pėr trup dhe shpirt tė fortė

Mesazh nga ditush prej Wed Jun 15, 2011 8:12 pmProdukti ėshtė tėrėsisht natyror dhe nuk i bėn dėm organizmit tuaj, sikur preparatet tjera tė fuqishme pėr tė cilat keni dėgjuar.
Punoni mė shumė se 40 orė nė javė dhe jeni tė rraskapitur pėr ēfarėdolloj aktiviteti sportiv. Aftėsitė tuaja fizike dhe motorike janė nėn minimum, ndėrsa vikendin e shfrytėzoni pėr pushimin e trupit dhe shpirtit, por e ndjeni se ju mungon aktiviteti dhe pėr kėtė jeni nervoz dhe tė pakėnaqur me vetveten.

Do t’u pėlqente qė tė takoheshit me shoqėrinė tė luani ndonjė lojė tenisi ose futboll pėr tė lėvizur trupin tuaj, mirėpo nuk keni fuqi, as vullnet apo motivim pėr ta bėrė kėtė.

Rekomandohet maja e birrės- produkt dietetik, i cili do t’u japė fuqi psikofizike qė ta ngritni trupin dhe mendjen tuaj nė nivel mė tė lartė. Krahas kėsaj, flokėt tuaja do tė duken mė mirė, thonjtė do t’i keni mė tė fortė, muskujt mė elastikė...

Produkti ėshtė tėrėsisht natyror dhe nuk i bėn dėm organizmit tuaj, sikur preparatet tjera tė fuqishme pėr tė cilat keni dėgjuar. Gjithmonė respektoni udhėzimet vendosura nė paketim. Ndėrkaq, majėn e birrės mund ta konsumojnė njerėzit e tė gjitha moshave.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi