Mi pastro vesht!

Shko posht

Super Mi pastro vesht!

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 16, 2011 6:02 amN Japoni sht duke u vrapuar pas metods m t re t lirimit nga stresi me pastrimin e veshve!
Gjykuar sipas interesimeve, para s gjithash t banorve t Tokios, trajtimet e veshve jan br biznes-mega.

Ndr klientt m s shumti radhiten biznesment e stresuar dhe t strngarkuar, t cilt ngarendin n kto qendra, pr pastrimin nga dylli i veshve dhe kt me an t lugve t bambus!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi