Ja si duket kur Loto del jasht kontrollit (video)

Shko posht

Super Ja si duket kur Loto del jasht kontrollit (video)

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 16, 2011 6:06 amT gjithve u plqejn lojrat e fatit dhe nuk ka shtet n bot ku nuk ekziston t paktn nj lloj programi i lotos, por nuk shkon gjithmon mir.
Udhheqsja e lotaris nga Karolina e Jugut u befasua kur topat filluan n mnyr t pakontrolluar t krcejn npr studio.

Disa minuta m von n ekran u paraqit njoftimi se trheqja e numrave do t prsritet.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi