I pastrehi e bn jurin e publikun t qajn

Shko posht

Super I pastrehi e bn jurin e publikun t qajn

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 16, 2011 6:20 amJugkoreani Sung Bong Choi (22) ka mahnitur audiencn me paraqitjen e tij n shoun Supertalent. Performanca e jugkoreanit t ri i bri t qaj teleshikuesit, jurin e publikun.
Ajo q m s shumti i bri t qaj sht historia e tij jetsore. Sung deri n moshn pesvjeare jetoi n nj jetimore, nga e cila iku pas abuzimit me t.
Q ather jeton n rrug, fle n shkallt e WC-s publike. Fiton pr ushqim duke shitur amakz dhe pije n rrug. Sot sht puntor krahu, transmetojn agjencit.
Djali modest doli n sken dhe tha se nuk di t kndoj aq mir, por i plqen t bj kt. Kur filloi t kndoj, filloi faji. Shum e krahasojn me sensacionin britanik Susan Boyle.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi