ifti arrestohet pr seks n katedrale

Shko posht

Super ifti arrestohet pr seks n katedrale

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 16, 2011 9:34 amDy demonstrues t cilt jan antar t grupit norvegjez pr mbrojtjen e pyjeve jan arrestuar pasi u zhveshn dhe filluan t kryejn marrdhnie seksuale n katedraln e Oslos. Pasi pan se far po ndodhte, zyrtart e kishs e thirrn policin.
Besimtart e fyer po ashtu reaguan, duke u prpjekur pr ta ndar burrin dhe gruan. I mbajtn t ndar derisa arriti policia. sht arrestuar edhe personi i cili fotografoi iftin n aksion.

Kemi arrestuar tre persona pr aktivitete seksuale para altarit n katedrale, tha zdhnsi i policis. Grupi norvegjez Fu*k For Forests" prpiqet t trheq vmendjen e njerzve pr shkatrrimin e pyjeve n tr planetin duke kryer marrdhnie seksuale n publik. Antart e ktij grupi besojn se n kt mnyr ata mund ta arrijn qllimin e tyre.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: ifti arrestohet pr seks n katedrale

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 16, 2011 9:36 am

ncncncn Zoti i vraft ne vendin e shejt te boo ksi senesh... eshte mkat ne shtepin e Zotit me i boo kto gjana :)

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: ifti arrestohet pr seks n katedrale

Mesazh nga Lordi prej Thu Jun 16, 2011 11:26 am

phu marre ju ardht.. ju marroft zoti tpa ftyr..

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: ifti arrestohet pr seks n katedrale

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi