Hna dhuron spektakl

Shko posht

Super Hna dhuron spektakl

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 16, 2011 10:08 amHna e kuqe e mbajti premtimin e saj duke dhn nj shfaqje pothuajse kudo ku ishte paralajmruar se mund t shihej. N disa zona, si p.sh. n Rom, ret kan ln fush t hapur pr Hnn vetm pr 10 minuta.

Qindra tifoz dhe kurioz t qiellit kan pritur gjat pr t par hnn e kuqe q errsohej nga shtresa e reve. N orn 22:45 t mbrmjes s djeshme, kur kishin mbetur pak minuta nga prfundimi i eklipsit t rrall, n shum shtete ka pasur duartrokitje masive, t ardhura kto n saj t spektaklit t dhuruar.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Hna dhuron spektakl

Mesazh nga Lordi prej Thu Jun 16, 2011 11:28 am

pshtum se haj medet haj..

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi