77-vjeari behet baba serial, me 3 femije ne 3 vjet

Shko posht

Super 77-vjeari behet baba serial, me 3 femije ne 3 vjet

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 16, 2011 12:01 pmNdihet krenar Dennis Ealam, i cili edhe pse n moshn 77 vje i ka sjell n jet t shoqes Cora, 37 vje, tre fmij brenda 3 vjetsh.
Pensionisti, i cili u desh t heq nj tumor n tru n vitin 2008, sht br baba i Violet, pas Johnathan (3 vjec) e Jessie (17 muajsh). Burri, i cili ka edhe 16 nipr dhe 3 strnipr nga martesa e par, sht betuar se Violet do t jet fmija e tij e fundit.
Adhuroj t jem baba dhe ndihem entuziast, por jam shum i vjetr pr t br t tjer tregon -.
Esht e vshtir t kesh fmij n do mosh, imagjino pas 70 vjeve. Mendimi im i par, pasi Cora m tha pr shtatzanin, ishte: Oh Zot, edhe nj tjetr, jo!.
Vet gruaja ka mbetur e befasuar nga shtatzania: Merrja piluln shpjegon ajo -, pr mua ishte nj shokim kur mora vesh se isha srish shtatzn.
ifti nga Linkolni sht bashk q prej vitit 2007, kur gruaja u nda nga i shoqi i par dhe sipas asaj q thot ajo, diferencn e moshs nuk e ka problem. Ata kan edhe bekimin e gruas s par t Denis, Ros, e cila ka fmij me 77-vjearin.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 77-vjeari behet baba serial, me 3 femije ne 3 vjet

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 16, 2011 12:02 pm

Shum po punojn edhe pleqt :P hauhuahuah

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 77-vjeari behet baba serial, me 3 femije ne 3 vjet

Mesazh nga ditush prej Thu Jun 16, 2011 2:57 pm

uauhauhuhauha ehh Plak plakk i forttt kokkee

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 77-vjeari behet baba serial, me 3 femije ne 3 vjet

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 16, 2011 3:01 pm

Po moj na thojm gjyna pleqt kta tu punu sa te mujt haahahah

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 77-vjeari behet baba serial, me 3 femije ne 3 vjet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi