Shpati ka frikė Ēiljetėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Shpati ka frikė Ēiljetėn

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 16, 2011 12:09 pmTashmė i erdhi fundi spektaklit “Dancing With the Star’s”. Sonte ėshtė nata finale e kėsaj gare ndėrsa konkurrentė kanė mbetur vetėm Enver Pacolli, Ēiljeta Xhilaga dhe Shpat Kasapi.
Shpati, i cili ėshtė duke u konsideruar si njė kandidat i fortė pėr ta fituar kėtė garė, ka thėnė pėr “Kosova Sot” se ėshtė duke iu frikuar konkurrencės nga Ēiljeta.
Ai gjithashtu ėshtė shprehur se pas finales destinacioni i ardhshėm do tė jetė vendlindja e tij.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi