Gruaja 35 vjecare, nene e 14 femijeve

Shko posht

Super Gruaja 35 vjecare, nene e 14 femijeve

Mesazh nga D3M1 prej Thu Jun 16, 2011 6:48 pm


Quhet Nadya Suleman dhe sapo ka mbush 35 vjec. Jeton ne Amerike dhe njihet ne te gjithe boten si gruaja me lindje te shumefishta dhe mamaja me shume femije.
Pak kohe me pare i ka shtuar familjes se saj prej 6 femijeve edhe 8 te tjere. Nje shifer kjo qe do te friksonte cdo familje tjeter dhe jo me nje nene beqare qe kujdeset e vetme per 14 femijet e saj.
Fale eksperiences si nene me shume femije, gruaja ka filluar edhe nje emision televiziv mbi veshtiresite e nenave beqare.
Kjo nisme eshte percaktuar si nje mision i pamundur per nje nene me kaq shume femije, por Nadya Suleman ia ka dale mban.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Gruaja 35 vjecare, nene e 14 femijeve

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 16, 2011 7:32 pm

E paska bo nje ekip futbolli hahaha e zoja koka kan valla bravo i koft...

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi