Samsung prezanton Exhibit 4G dhe Gravity Smart

Shko posht

Super Samsung prezanton Exhibit 4G dhe Gravity Smart

Mesazh nga D3M1 prej Thu Jun 16, 2011 7:16 pm


T-Mobile ka caktuar datat e lansimit t telefonave t rinj q bazohen n Android. Prkatsisht, bhet fjal pr modelet e reja t Samsung, Exhibit 4G dhe Samsung Gravity Smart, t cilt do t lansohen n treg m 22 qershor.
Ndonse operatori mobil i kishte paralajmruar kto modele t telefonave t menur m 1 qershor, asokohe ata nuk patn dhn asnj dat t mundshme pr lansimin e tyre n treg.

Tani, t gjith ata q duan telefona Android me karakteristika mesatare, e kan mundsin blerjes s tyre pas disa ditsh.
Samsung Exhibit 4G do t jet bazohet n Android 2.3 Gingerbread dhe procesori me 1GHz, ndrsa telefoni gjithashtu do t ket kamern e pasme me 3MP me ndriues, si dhe at t prparme e cila do t shrbej pr video-komunikim.

Pas nj kontrate dy vjeare me operatorin, ky telefon kushton jo m shum se 80 dollar amerikan.

Ndrsa, modeli tjetr Samsung Gravity SMART, do t t vij me Android 2.2 Froyo, ekran t ndjeshm n prekje me 3.2 in me Sype, tastier t plot QWERTY, dhe kamer me 3MP me ndriues. Me kontrate dy vjeare, ky telefon kushton 29.99 dollar.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi